نتایج جستجو برای عبارت :

اکتشاف منی .

دلم می خواست فدایت شوم دلم خیلی چیز ها می خواست ... مثلا یک لحظه دیدنت یک آرزوهایی هستند که نه به آنها می رسی و نه فراموش ات می شوند یعنی همان دق مرگ شدن کاش می شد بعضی واژه ها را معکوس معنا کرد همانگونه که تو وقتی خوشحالم ناگهان به فکرم می آیی و حالم را می گیری نامت هر چه هست اکتشاف منی از جهتی شبیه ماری کوری ام او رادیو اکتیو را کشف کرد کشفی که باعث مرگش شد و من تو را #الهام_ملک_محمدی
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: پیش بینی می کنیم تا پایان سال جاری، کشف یک مخزن جدید نفتی در استان خوزستان نهایی شده و خبر خوش آن به مردم عزیز ایران اعلام شود
+مثل اکتشاف قبلی نباشه
یکشنبه ، ۱۰آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 1280×861]
مشاهده مطلب در کانال
داستان پشت پرده یک اکتشاف
تصویر پراش پرتو xاز بلور dnaتوسط روزالیند فرانکلین تهیه شده بود .
موریس ویلکینزِ فیزیکدان بدون اطلاع فرانکلین ، این تصویر را از اتاق کار فرانکلین برداشته و تحویل واتسون و کریک میدهد . 
آن‌ها براساس تصویر گرفته شده توسط فرانکلین، مدل مولکولی dnaرا ارائه می کنند. 
متاسفانه فرانکلین، براثر کار زیاد با پرتو xبه سرطان تخمدان مبتلا شده و فوت میکند
بعد ازفوت فرانکلین ، واتسون و کریک موفق به دریافت جایزه نوبل می شوند .
در کن
که آفتاب بیاید، نیامد.
که سبزه قبا شود دشت خیال، نشد.
که شکوفه کند درخت رویا، نشد.
که گل کند بوته‌ی آرزو، نشد.
که بهار بماند، آن هم نشد.
آفتاب که نیامد هیچ، گویا میشد در دل بهار پاییز شد، خشک شد، برگریزان شد، ولی حتی نفهمید...
انقدر بهار باشی که از پاییز درونت بی‌خبر باشی! این بدیع‌ترین اکتشاف من از من، زیباترین اکتشاف تاریخ بشریت هم که نباشد، اسمش را همین میگذارم چون تاریخِ بشریتِ من چیزی جز همین وجودِ شلخته‌ی شگفتی‌آفرینم نبوده و نیست.
پای
تدریس اصول معدنداری در دانشگاه ها
در دنیا معدن و صنایع معدنی در ارتباط با علم توانسته به ارتقای سطوح مختلف ماشین‌آلات، حفاظت از محیط زیست، توسعه برسد. در ایران یکی از موضوعاتی که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، آموزش دانشجویان رشته‌های معدنی است.
منصور قربانی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با گسترش‌‌نیوز اظهار‌ کرد: از جمله مهم‌ترین موضوعاتی که باید در معدن و صنایع معدنی مورد بررسی قرار گیرد، مسائل و سیاست‌های کلان معد
که آفتاب بیاید، نیامد.
که سبزه قبا شود دشت خیال، نشد.
که شکوفه کند درخت رویا، نشد.
که گل کند بوته‌ی آرزو، نشد.
که بهار بماند، آن هم نشد.
آفتاب که نیامد هیچ، گویا میشد در دل بهار پاییز شد، خشک شد، برگریزان شد، ولی حتی نفهمید...
انقدر بهار باشی که از پاییز درونت بی‌خبر باشی! این بدیع‌ترین اکتشاف من از من، زیباترین اکتشاف تاریخ بشریت هم که نباشد، اسمش را همین میگذارم چون تاریخِ بشریتِ من چیزی جز همین وجودِ شلخته‌ی شگفتی‌آفرینم نبوده و نیست.
پای

2. هدف:
هدف اصلی این مقاله ارائه ایده و گردش کار در مورد کاربردهای فناوری GIS در اکتشاف مواد معدنی و ذکر چگونگی کمک فن آوری GIS در ارزیابی پتانسیل مواد معدنی در مکانهای پیش بینی شده و تصمیم گیری مناسب است. اساساً مزایای فناوری GIS در اکتشاف مواد معدنی عبارتند از:
GIS با اهداف جغرافیایی شرکتها را برای هدف قرار دادن پتانسیل های معدنی فراهم می کند.
GIS داده ها را به راحتی در برنامه ها و ابزارهای نرم افزاری ترکیب و نمایش می دهد.
بهبود و افزایش زمینه مکان
می‌گویند که هیچ اتفاقی نیست که در همه انسان‌ها احساس مشترکی ایجاد کند، حتی تولد یا مرگ برای بعضی‌ها احساس شادی و شعف و در دیگران غم و اندوه و سوگواری است... یکی از راه‌های دیدن دنیا از دریچه چشم کودک یادآوری خاطرات کودکی ما است که این روزها که به مدد شبه چهارپایه‌ای که لیلی از یکی سطل‌ها برای خودش ساخته است و کمتر جایی در خانه دور از دسترس می‌نماید، بیشتر به چشم می‌آید.
این که خاطرات خوش و هیجان انگیز کودکی‌ام از کشوی اول دراور اتاق ماما
7. بحث و تحلیل:
مدیریت موفق و ارزشمند منابع معدنی یک کشور نیاز به جمع آوری و ادغام طیف گسترده ای از اطلاعات زمین شناسی ، ژئوفیزیکی ، توپوگرافی و سایر اطلاعات مرتبط دارد. GIS منطقه ای مناسب برای دستیابی به این موفقیت است.
اما مزایای استفاده از GIS در اکتشاف مواد معدنی عبارتند از:
نمایش طیف گسترده ای از داده ها با انواع مختلف در یک مکان.
سهولت نسبی واردات متنوعی از ورودی ها ، گرافیک ها و ایجاد بانک اطلاعاتی مثمر ثمر.
امکان جابجایی و ترکیب بین GIS و سای
این وب سایت حاصل پژوهش، تجربه انجام پروژه های معدنی (اکتشاف و استخراج)، همکاری در طراحی و نظارت بر عملیات معدن کاری و پروژه های تحقیقاتی از سال  1387 تا کنون می باشد. مهمتر اینکه در طی این مسیر به عنوان زمین شناس ساختاری و تکتونیک فعالیت داشته ام و امیدوارم این مطالب به عنوان فرزند کوچک این مرزو بوم راهگشای تشنگان عرصه دانش و صنعت در پیشرفت روز افزونتر ایران اسلامی باشد.
این وب سایت حاصل پژوهش، تجربه انجام پروژه های معدنی (اکتشاف و استخراج)، همکاری در طراحی و نظارت بر عملیات معدن کاری و پروژه های تحقیقاتی از سال  1387 تا کنون می باشد. مهمتر اینکه در طی این مسیر به عنوان زمین شناس ساختاری و تکتونیک فعالیت داشته ام و امیدوارم این مطالب به عنوان فرزند کوچک این مرزو بوم راهگشای تشنگان عرصه دانش و صنعت در پیشرفت روز افزونتر ایران اسلامی باشد.
مدتی هست که به مطالعه زندگی‌نامه علما و دانشمندان روی آوردم...  از علمای طراز اول شیعه و متفکران مهم غرب
در این سو مستندهای جالبی تماشا کردم از جمله آیت الله انصاری همدانی که ابتدا با عرفان موافق نبودند اما در اثر مجالست با یک اهل دل حال ایشان تغییر میکند و ... .
همچنین رویکرد شهید صدر که به طور ویژه در کتاب «اعتقاد ما» که از زاویه علوم تجربی و فیزیک به اثبات خداوند پرداخته اند کم نظیر بود.
.
.
.
در آن سو هم افرادی برخورد کردم که کارها و اکتشافات ع
دانلود بازی که با صدا کنترل میشه از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
معرفی بازی Chicken Scream؛ فرار مرغی
Rating 49 votes
ارتباط کنون غالب بازی های موبایلی به اعتماد خوبی حرکت گوشی یا ضربات و ادا ارتباط خوبی صورت ی گوشی کنترل میشدند دوست سر بازی Chicken Scream این صدای شماست. صدا و سیمای ایران از اکتشاف دو اصل زر با مجموعه 10 هزارهزار بدن زر اخبار با حال بالا دانلود کنید خلاصه ادبیات انیمه سر و صدا غریب نینو دختریه که عاشق آهنگ کامیون سر و صدا
 اکتشاف  الیاف داخل چوب 
پس ازچندی دانشمندان توانستند سلولز چوب را استخراج و در حلال مناسبی حل 
کنند و سپس از منافذ بسیار ریز عبور داده و الیاف ساخت دست بشر بر پایه 
مواد موجود در طبیعت تهیه کنند. در همین دهه دانشمندان آلمانی در تهیه مواد 
شیمیایی و مصنوعی و حلال های آن ها پیشرفت های چشمگیری کردند و با 
عبور دادن محلول پلیمر مواد مصنوعی از منافذ ریز موفق به تولید الیاف 
مصنوعی شدند. در سال ۱۹۳۶ الیاف مصنوعی همچون پلی استرها، نایلون ها و
مدتی هست که به مطالعه زندگی‌نامه علما و دانشمندان روی آوردم...  از علمای طراز اول شیعه و متفکران مهم غرب
در این سو مستندهای جالبی تماشا کردم از جمله آیت الله انصاری همدانی که ابتدا با عرفان موافق نبودند اما در اثر مجالست با یک اهل دل حال ایشان تغییر میکند و ... .
همچنین رویکرد شهید صدر که به طور ویژه در کتاب «اعتقاد ما» که از زاویه علوم تجربی و فیزیک به اثبات خداوند پرداخته‌اند کم نظیر بود.
.
.
.
در آن سو هم افرادی برخورد کردم که کارها و اکتشافات
 ۳۰ سال پس از اتفاقات فیلم اول، یک بلید رانر جدید، پلیس لس آنجلس، افسر کی، یک راز مخفی شده را کشف می‌کند که می‌تواند جامعه را به آشوب بکشاند. این اکتشاف کی، او را وارد سفری برای یافتن ریک دکارد می‌کند، یک بلید رانر سابق که ۳۰ سال است ناپدید شده… 
ادامه مطلب
گنج یاب ماین اورو برزیل مدل FG80
گنج یاب ماین اورو برزیل مدل FG80 طراحی شده است تا با آن بتوان طلا را به صورت بسیار دقیق و حرفه ای یافت.
همچنین این دستگاه برای نقره و مس نیز کارایی دارد، اما باید با شیوه کاری آن آشنا بود .
گنج یاب ماین اورو برزیل مدل FG80 یک محصول بسیار عالی و سبک برای اکتشاف طلا و
تا حدودی نقره و مس است. این ردیاب یونی به حدی قوی است که
در اغلب اوقات آن را به عنوان یک گنج یاب مستقل استفاده می کنند.
فروشگاه فلزیاب غرب مقدمات لازم را برای
چیست؟ OnePetro یک پایگاه اطلاعاتی اینترنتی از مطالب قنی و مهندسی
مربوط به صنعت استخراج و اکتشافات نفت و گاز می باشد. این تیم با مشارکت ۱۸
موسسه انتشاراتی زمینه دسترسی به بیش از ۱۶۰۰۰۰ سطح اطلاعات را فراهم می
کند. با به اشتراک گذاری این تیم (OnePetro.org)، که منبع قابل اعتمادی در
زمینه نفت و گاز است، امکان دسترسی به مطالب کامل پژوهش ها و محتوای فنی به
صورت اینترنتی فراهم خواهد شد.

چه کسی مسئول OnePetro است؟
انجمن مهندسان نفت (SPE) از منابع و تکنولوژی خود ب
برای من که مرزهای سفت، محکم، خشک، و ثابتی دارم از آنچه هستم و می‌توانم باشم، این در حد یک اکتشاف است. چون کلاس ورزش نرفته‌ام، نمی‌توانم آن را به دیگران هم توصیه کنم. چون اهل سریال نگاه کردن نیستم، نمی‌توانم سر دیگری را هم با سریالی که فکر میکنم خوب است برایش گرم کنم. چون آرایشگاه نمی‌روم، نمی‌توانم به کسی هم توصیه کنم کجا بهتر است. در حالیکه شاید این شرایط در عین سادگی برای خود آدم کافی باشد اما باز به خاطر لذتی که در ارتباط و کمک‌کردن و در
پاورپوینت مطالعات ژئوالکتریک
دانلود پاورپوینت با موضوع مطالعات ژئوالکتریک، در قالب PPT و در 13 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: هدف از مقاومت ویژه الکتریکی و کاربرد آن در اکتشاف هدف روش مقاومت ویژه الکتریکی، شناسایی ناهمگنی‌های مقاومت ویژه در زیر زمین می‌باشد. بنابر
پاورپوینت مطالعات ژئوالکتریک
دانلود پاورپوینت با موضوع مطالعات ژئوالکتریک، در قالب PPT و در 13 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: هدف از مقاومت ویژه الکتریکی و کاربرد آن در اکتشاف هدف روش مقاومت ویژه الکتریکی، شناسایی ناهمگنی‌های مقاومت ویژه در زیر زمین می‌باشد. بنابر
#شعر_مهدوی

فرشتگان سما ائتلاف می کردند
به گرد بستر نرگس طواف می کردند

به زیر سایه ی محراب سبز گهواره
پیمبران خدا اعتکاف می کردند

و رودهای بهشتی به اشک شوق ظهور
زلال آبی خود را مضاف می کردند

تمام دوزخیان را ملائکه ز عذاب
به یمن خنده ی مهدی معاف می کردند

قمر رخان سماوات تیغ مژگان را
به محض دیدن پلکش غلاف می کردند

پری وشان به کنار ضریح چشمانش
به زشت بودن خود اعتراف می کردند

مقربان الهی برای دیدن او
خریدهای کلان کلاف می کردند

چقدر مردم
این دوره آموزش طراحی کاراکتر شروع طراحی شخصیت با تأکید بر ایجاد شخصیت های به یاد ماندنی با شخصیت ها و شکل های جالب برای گفتن داستان است. هدف این است که بصری شخصیت های خود را از مشاهدات زندگی ، مرجع و تصورات خود ارتباط برقرار کنیم. با ادامه دوره ، دانش آموزان به ایده تکرار و پالایش در طرح ها ، خدمت بهتر به داستان و جهت عادت می کنند. اکتشاف ، خارج شدن از منطقه راحتی شما و برقراری ارتباط بصری از طریق ترسیم ، مؤلفه های اصلی کلاس ما هستند.
https://maktabtv.co
از سال های اولیه حفر چاه نفت ایران، چشم طمع بیگانگان به دنبال استثمار منابع زیرزمینی کشور بوده و آنان در هر فرصتی به گرفتن امتیازهای گوناگون نفتی اقدام می کردند. پس از لغو امتیاز نفتی دارسی بین ایران و انگلستان، قرارداد الحاقی گس - گلشاییان به منظور کشف و استخراج نفت توسط شرکت های نفتی انگلیسی منعقد گردید. این قرارداد را جهت تصویب به مجلس بردند که با مخالفت عده ای از نمایندگان مجلس و علماء به ویژه آیت اللَّه کاشانی و مردم روبرو شد. پافشاری ه
در سی سال گذشته، دستگاههای فلئورسانس پرتوی ایکس پرتابل (pXRF) از نمونه های اولیه آن تا انواع امروزی به عنوان یک روش کلیدی برای آنالیز ژئوشیمیایی میدانی، به ویژه در اکتشاف مواد معدنی و کاربردهای زیست محیطی شناخته شده است. این فناوری یک سیستم پشتیبان تصمیم­گیری در زمینه عملیاتی (اکتشاف، معدن، بهسازی سایت یا مدیریت پسماند) را در زمان واقعی (real-time ) یا نزدیک به زمان واقعی فراهم می کند که در واقع جایگزین مقرون به صرفه ای برای آنالیز آزمایشگاهی کلا
5. بررسی ادبیات:
5.1 نقشه برداری از زیرسطحی با استفاده از GIS:
نقشه برداری یا مدل سازی زیرسطحی زمین درک توانایی ها و محدودیت های ما در رابطه با منابع نفت و گاز ، اکتشاف مواد معدنی و مدیریت محیط زیست دشوار است. مدل سازی زمین شناسی زیرسطحی یک کار پیچیده برای فناوری GIS است. اما ، طبیعت فضایی اشیاء زمین شناسی همیشه GIS را به عنوان بخش مهمی از سیستم های مدل سازی و نقشه برداری تبدیل می کند.
فعالیتهای متعارف که GIS در آن درگیر در علوم زمین است نمایش داده ها ،
عاشق نان از توکّل می‌خورد، نه از خلق. در کار دل هیچ آویختنی نیست. بند عاشق تنها از آسمان آویخته است. آن را نیز به‌وقت می‌گسلد.
از سرزمینی به سرزمینی، از قاره‌ای به قاره‌ای، از آسمانی به آسمانی. سفر مدام. هیچ ایستگاهی نیست، هیچ توقّفی نیست. هیچ کمالی نیست. سفره‌ی اکتشاف تا بی‌نهایت گسترده.
این چشمهتا ابد می‌جوشد.
حلمی | کتاب لامکان
تصویری از هرمس؛ ابتدا به عنوان پیامبر خدایان خدمت کرد. خدای تجارت، نجبا، بازرگانان، پیشه‌وری، راهها، مرزها،
گرافن های معلق
حرکت چرخشی گرافن پودر شده که در الکل معلق شده است، جایزه اصلی را در رقابت های عکاسی علمی در سال 2017 در شورای تحقیقات مهندسی و علوم فیزیکی دریافت کرد.این شورا جوایز را در 5 دسته اعطا کرد: یافتن و اکتشاف کردن،تجهیزات و امکانات افراد و مهارت ها نوآوری و عجیب و شگفت انگیز به معنای برجسته کردن لحظات تحقیقات علمی است که معمولا توجهی به آن ها نمیشود. عکس های برنده شامل تصاویری از فرآیندهای میکروسکوپ ظریف، یک چشم انداز شگفت انگیز  و یک
به‌عقیده‌ی برخی دانشمندان، علم نجوم و اکتشافات فضایی می‌تواند دیدگاه ما را درمورد هدف از زندگی روی زمین تغییر دهد.
رازی اساسی‌تر از معنای زندگی وجود ندارد. ما ناگهان خود را بدون هیچ نمایش‌نامه‌ای روی صحنه یافته‌ایم و طبیعی است که به‌دنبال هدفی باشیم و از خود بپرسیم که این کارها برای چیست؟
ما می‌توانستیم به‌سادگی و بدون تعیین معنای دقیق‌تری برای حیات، به زندگی مشغول شویم؛ دقیقا همان‌طور که بدون تشریح کبد خود از آن استفاده می‌کنیم.
قرارداد های نفتی
قرارداد های نفتی از دهه 1950 به بعد به اینصورت بود :
با اعتراض حسابرس کل انگلستان در جریان جنگ جهانی دوم به روش قیمت گذاری قدیمی  (جهت کاهش هزینه جنگی)
و اعتراض آمریکایی‌‌ ها در طرح مارشال (به جهت اختصاص قیمت عمده کمک آمریکا بخود بطرز غیر مستقیم) ،
خلیج فارس در برابر خلیج مکزیک ، نقطه مبدأ دوم (Basic point) مورد قبول قرار گرفت .
با افزایش قیمت نفت ، اصل پنجاه – پنجاه در قرارداد ونزوئلا و وضع قانون مالیات بر درآمد در عربستان صعودی ، که
سلام دوزتان ! بعد از شونصد سال اومدم که به وعده هام عمل کنم ! XD
آگاه باشید که حتی اگه شونصد سال هم بگذره من بازم به وعده هام عمل می کنم ! XD
اولین بخش از نکته های لایت ناول دورارارا رو استارت می زنم و باشد که تا آخرش رو بتونم پیش برم !
حالا حتما تعجب کردید که چرا یهو پریدم جلد 9 
خب ببینید لایت ناول دورارارا اینجوریه که هر جلدش مختص میشه به تعدادی از کاراکترها 
داستان کلی جریان داره ولی متمرکز میشه به شخصیت های خاصی 
من جلد 9 رو اول گذاشتم چون این جل
براساس آخرین خبرهای میراث فرهنگی کشف مومیایی یک عروس در مصر توسط باستان شناسان صورت گرفت.
این اکتشاف در یکی از گورستان های مهم شهر «اقصر» و توسط یک تیم باستان شناسی اسپانیایی صورت گرفت و جزئیات جدیدی درباره زندگی و مرگ مردمان مصر باستان در دوران دودمان هفدهم مصر باستان ارائه می دهد.
باستان شناسان معتقدند قدمت این تابوت که اوایل سال 2020 کشف شده است، به بیش از 3500 سال پیش باز می گردد. به گفته کارشناسان، این تابوت سفیدرنگ چوبی به یک دختر نوجوان 15
الف. سلام.  قرص‌های‌م را خورده‌ام، امّا هنوز از پس آن حالِ بد برنیامده‌ام. طول می‌کشد تا بیایم. شاید به همان اندازه که طول می‌کشد که تأثیر داروها برود و من دوباره به یاد بیاورم که باید هر روز صبح و شب بخورم‌شان.  امّا این را پدر نمی‌فهمد. یعنی در وضعیّتی نیست که بفهمد. برای فهمیدن کسی باید مشتاق فهمیدن باشد که پدر نیست. پدر نمی‌خواهد بفهمد. مطلب ثقیلی‌ست که فهمیدن‌ش دردناک‌ست. فهمیدن این که دکتر روان‌شناس من را –هرچند ناقص- امّا از پدر
7میلیارد کالای بهداشتی کشف شده
یکی از ایرانیان ساکن امریکا، التماس می کند که از ایران، برای انها کمک فرستاده شود، چرا نمی فرستند؟ کینه شتری که نباید به مردم ضربه بزند! با آمار هایی که از کشفیات کالاهای بهداشتی داده می شود، میتوان کل جهان را واکسینه کرد!  طی دو ماه که کرونا شروع شده، هر روز 70میلیون و 80میلیون، کالا کشف می شود یعنی 4تا 5میلیارد کالا کشف شده، و ادامه هم دارد. و حتما به 7میلیارد می رسد. این آمارها چهار حالت دارد! اول اینکه اساسا دروغ
نقشه برداران در دفتر و محل انجام پروژه با استفاده از فناوریهای جدید مانند GPS، اسکنرهای هوایی و زمینی برای نقشه برداری از یک منطقه و انجام محاسبات و گرفتن عکس به عنوان شواهد استفاده می کنند. نقشه برداران از نرم افزارهای پیشرفته برای تهیه نقشه ها و اندازه گیری های داخلی استفاده می کنند. نقشه برداران بر روی پروژه هایی نظیر اکتشاف معتدن، راه سازی، ساخت تونل و پل و ساخت سازه های ساختمانی و …کار می کنند. آنها در تعیین اندازه و اندازه گیری زمین متخ
ژئوتکنیک دانش پویایى است که محیط مکانیکى زمین شناسى وعملکرد آن را به مهندسان مى شناساند .مهندسى ژئوتکنیک شاخه اى از مهندسى عمران مى باشد که هدف آن مطالعه مصالح طبیعى موجود در لایه سطحى زمین است.
اهداف مطالعات ژئوتکنیک و مکانیک خاک و آزمایشات آن
شناسایی لایه های تحت الارضی
تعیین ویژگی های فیزیکی و مکانیکی آن ها
تعیین نوع پی و عمق استقرار آن
تعیین ظرفیت باربری پی
تعیین ضریب عکس العمل خاک زیر پی جهت طراحی سازه ای پی
طبقه بندی نوع زمین بر اسا
افزایش فعالیت های اکتشاف نفت و گاز و تولید در سراسر جهان مهمترین عامل تأثیرگذار بر رشد بازار پمپ های خلاء است. افزایش تقاضا برای نفت خام از بخش حمل و نقل و صنعتی تشدید فعالیت های اکتشافی است. افزایش استفاده از پمپ های خلاء برای استخراج و فرآوری نفت خام باعث افزایش اندازه صنعت می شود.
پمپ های خلاء خشک با استفاده از آن در صنایع از جمله بسته بندی ، پتروشیمی ، شیمیایی ، دارویی و غیره رشد قابل توجهی را در بازه زمانی پیش بینی شده پیش بینی می کند. تقا
آنها اهل نوشتن نیستند، وبلاگی ندارند، اهل شعر و‌ داستان، بظاهر، نیستند. وقتشان با کارهای دیگر پر است. حرف نمی‌زنند، وارد به اصطلاحات پیچیده نیستند، فرصت نمی‌کنند به خودشان فکر کنند چه برسد به شناختن و اخبار هنرمندان و چهره‌های مشهور را دنبال کردن. نقاشی نمی‌کنند، ساز نمی‌زنند اما باوجود همه‌ی اینها، باز سر آخر هردو گروه حس مشترکی داریم. حسی بر آمده از ترکیب سلول‌ها، اندام‌ها، یک مغز، و قلبی در سینه. قلبی بدون شک شکستنی، هورمونهایی حس
دیروز تو جاده که بودیم رادیو خوب نمیگرفت، با بلوتوث گوشیمو وصل کردم به ضبط ماشین؛ پادکست بی‌پلاس گذاشتم. کتاب اسلحه، میکروب و فولاد رو داشت توضیح می‌داد. علاوه بر اطلاعاتی که یاد گرفتم، یه جمله‌ای گفت که برای من "دریافت" تازه‌ای بود. 

گفت همیشه اختراع زاده‌ی نیاز نیست. بلکه برعکس وقتی تاریخچه‌ی اختراعات رو نگاه می‌کنیم، می‌بینیم اکثر اوقات چیزی اختراع شده و بعد کاربردش پیدا شده. و این اختراع و اکتشاف زاده‌ی چیزی نبوده جز میل بشر برای
پاورپوینت عاملهای هوشمند
فرمت فایل:(powerpoint) تعداد اسلایدها: 13 اسلاید برخی از اسلایدها: عاملهای هوشمند: عامل عالـِم Omni science)) خروجی واقعی فعالیت خود را میداند و میتواند بر اساس آن عمل کند عامل خردمند (Rational agent): فعالیتی را انتخاب میکند که معیار کارایی اش را حداکثر میکند bull;جمع آوری اطلاعات، اکتشاف، ...
دریافت فایل
همچنین رویکرد شهید صدر که به طور ویژه در کتاب «اعتقاد ما» که از زاویه علوم تجربی و فیزیک به اثبات خداوند پرداخته اند کم نظیر بود.
.
.
.
در آن سو هم افرادی برخورد کردم که کارها و اکتشافات ع
نوشته‌هایی که درباره‌ی کاشفان قطب خوانده‌ام همیشه من را بیش از سرگذشت کسانی که فضانورد بوده‌اند یا کاشفان کف اقیانوس‌ها و معادن به خود جذب کرده‌اند. کاشفان قطب با چیزی مواجه شده‌اند که من اصلا خیال رویارویی با آن را به ذهنم راه نمی‌دهم: دوام آوردن در سرما، چشم در چشم طبیعت وحشی یخ‌زده شدن.
شاید به همین علت برایم جذاب است. چون می‌دانم برای من آدمی که سفر اکتشاف قطب را شروع می‌کند، از همان لحظه‌ی ایده‌پردازی تا روزی که بازگردد (یا یخ ب
بررسی میدان جدید نفتی کشف شده
بزرگترین کشف نفتی سال 2019
یک ماه پس از آنکه در اواسط مهرماه خبر کشف یک میدان گازی در جنوب استان فارس با حجم 368 مترمکعب، (معادل 2 میلیارد و 277 میلیون بشکه نفت) گاز طبیعی توسط شرکت ملی نفت اعلام شد، رییس‌جمهور ایران خبر یک اکتشاف نفتی اعجاب‌انگیز در خوزستان را در جمع مردم یزد اعلام کرد.
ادامه مطلب
قلعه آیت بن حدو مراکش‬‎

در کناره رشته کوه اطلس بزرگ در مراکش، شهر افسانه ای آیت بن حدو قرار دارد.
آیت بن حدو که با نام شهر آجر خشـتی نیـز شناخته می شود، دژی باستانی است که پناهگاهی برای مسافرانی بود که بین صحرای بزرگ آفریقا و شهـــر مراکـش رفـــت و آمد می کردنـــد. آیت بن حدو یکی از شهرهای مستحکم شده در طول مسیر کاروان سابق میان صحرای آفریقا و مراکش است. در داخل دیوارهای گلی بلند ۶ قصبه و تعداد کمی خانه وجود دارد. امروزه بسیاری از مردم ش
طلایاب ماهواره ای اصلبحث فلزیاب ماهواره ای و یا استفاده از ماهواره در پیدا کردن گنج امروزه در اکثر سایت های ایرانی و یا خارجی وجود دارد و در این مقاله قصد داریم تا در مورد فلزیاب های ماهواره ای و طلایاب ماهواره ای اصل توضیح مختصری دهیم. ماهواره اصطلاحی کلی است که میتواند شامل اکثر ماهواره های مخابراتی و تحقیقاتی و غیره گردد. از ماهواره ها میتوان در کاربرد های مختلفی استفاده نمود ، از هواشناسی و بررسی تغییرات جوی گرفته تا جزئی ترین موارد زن
آشنایی باخصوصیات دانش آموزان خلاق

1. دقت و توجه زیاد در گوش دادن ، مشاهده کردن یا انجام دادن کاری
2. استفاده از قیاس در صحبت کردن
3. ابراز هیجان خود در اثر اکتشاف
4. عادت به سوال پرسیدن و آزمودن نتایج
5. یادگیری از روی ابتکار شخصی خودش
6.عادت به گلچین  کردن و بررسی منابع مختلف (کتاب، تلویزیون، سوال از استاد، رایانه و...)
7. داشتن صداقت
8. میل شدید به اطلاع یافتن از همه چیز
9.طرح سوال های عجیب و غیر معمول بالاتر از سطح علمی و سن خودش
10. نگاه کردن با دقت ب
برج های اتومبیل فولکس واگن در Autostadt در ولفسبورگ ، آلماناطلاعات و جزئیات دقیقی از نحوه عملکرد برج های اتومبیل کسب کنید و در مورد سفر اتومبیل های فولکس واگن از کارخانه به مشتریان در Autostadt اطلاعات کسب کنید.
Autostadt یک جاذبه بازدید کننده در مجاورت کارخانه فولکس واگن در وولفسبورگ آلمان است و دارای تمرکز اصلی روی خودرو است. این هتل دارای یک موزه ، غرفه های ویژه برای مارک های اصلی خودرو در گروه فولکس واگن ، مرکز مشتری است که در آن مشتریان می توانند ات
بزرگترین
نگرانی من در واپسین سال‌های دهۀ سوم زندگی‌ام، پیشرفت علم و تکنولوژی‌ست! درست
است که این همه اختراع و برنامه‌نویسی و اکتشاف و صنعت و چه و چه، جهان به‌روز و
تر و تازه‌ای را به ما ارزانی داشته که در آن رنگ دیگری به فعالیت‌ها و مهارت‌ها و
ذوق‌هایمان بزنیم و توانایی‌هامان را پرورش و توسعه دهیم، اما آیا به راستی این جهان
عظیم و نامحدود، تا کِی پذیرای حضور ماست؟
به پدر
و مادرهایتان نگاه کنید! به وقت‌هایی که به سوال کوچک یا ساده‌ای د
English | February 5th, 2019 | ISBN: 1611804515 | 381 Pages | EPUB | 10.48 MB
دانلود کتاب گرجیف. زندگی آموزه ها و میراث او
از یک زندگینامه شخصی و استاد قدیمی گورجیف ، یک اکتشاف جدید درخشان از معلم سری عالی غربی قرن بیستم .
 " teacher G.I." ( G.I. G.I.) استاد یونانی - ارمنی ( G.I. Gurdjieff) یکی از استادان معنوی در غرب و قرن بیستم بود .
 در حالی که کار بیشتر روی گورجیف یا چاپلوسی یا کورانه ، دانشمند و نویسنده را تحسین می‌کند ، علاقه آمیخته به همدلی در گورجیف و تعالیم " راه چهارم " را با مفهوم تاریخ و
به گزارش تلگراف، محققان هندی موفق به کشف ۱۲ حالت در مغز شدند که تاکنون شناخته نشده بود و به اعتقاد آن‌ها این نقاط سرچشمه‌ای برای تمامی فعالیت‌های مغزی به شمار می‌آید، از معماهای ریاضی گرفته تا اختلالات عصبی و روانی.
محققان هندی اظهار کردند که هرکدام از این ۱۲ حالت مخفی نشان دهنده الگوهای ارتباطی میان نقاط مختلف در قشر مغز هستند.
قشر مغز لایه نازک از جنس ماده خاکستری است که سطح مغز را می پوشاند. این لایه از سلول‌های عصبی مغز تشکیل شده است.
درباره این موردهدف ما این است که اطلاعات دقیق محصول را به شما نشان دهیم. تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و دیگران آنچه را که شما در اینجا مشاهده می کنید ارائه می دهند ، و ما آن را تأیید نکرده ایم. سلب مسئولیت ما را ببینیدصمیمیت خود را بالا برده و اشتیاق خود را در طول مقاربت با TROJAN روانکار شخصی ژل کشف کنید. هنگام استفاده از این روان کننده ژل ضخیم و مبتنی بر آب ، لذت بی نظیری خواهید داشت. به سادگی در مناطق صمیمی اعمال شود و از آن لذت ببرید. عطر و عطر
ممکن است به جایی برسید که احساس کنید حقیقتا هیچ هدفی در زندگی ندارید راه حل این مسئله چیست؟ اینکه از صبح تا شب بنشینید توی کنج خانه و مدیتیشن کنید؟ هرچند که این روش هم حتی به صورت افراطی برای یک یا چند دوره خوب است و می تواند پتانسیل های درونی تان را شکوفا کرده و در مواقعی که گرفتار اضطراب می شوید و کنترل تان را از دست می دهید به کمک تان بیایید اما راه حل اصلی این است که بروید بیرون و هر کاری که  ممکن است را "امتحان" کنید تا بالاخره یک هدف یا علاق

ماینکرفت یک بازی جهان باز مستقل است که توسط موجانگ AB ساخته شده و توسط همین استودیو برای کامپیوتر و موبایل منتشر شده‌است. نسخه پی سی بازی به صورت عمومی در ۱۷ می ۲۰۰۹ با عنوان نسخه آلفا منتشر شد و بعد از آپدیت‌های پیاپی به عنوان نسخه اصلی و نهایی در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۱ عرضه شد. همچنین نسخه‌ای از بازی برای اندروید یک ماه قبل از آن در ۷ اکتبر منتشر شد. نسخه آی‌اواس بازی نیز در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۱ منتشر شد. در تاریخ نهم می ۲۰۱۲ میلادی بازی برای ایکس‌باکس
پر از بغضم. از خشم فروخورده. خالی از شاخه‌های درخت تنم که اول بی‌برگیشان را تماشا کردم و حالا خشک شدن و به دست نابودی سپرده شدنشان. 
کاش با دکتر میم حرف میزدم؛ اما دیگر حرفی برای گفتن ندارم. آن‌قدر خودم را به سکوت احمقانه و بی‌معنایم دعوت کردم که بیشتر از هر وقتی توانایی ترکیب کردن کلمات و ساختن جملات معنادار را از دست داده ام. کاش یک بار برای همیشه مطمئن میشدم که اشتباه کردم یا نه. نمی‌دانم باید ادامه بدهم و در جستجوی روزنه‌های نور، خودم ر
آموزش رندرینگ در رویت
آیا می خواهید از پروژه های Revit خود رندرهای عکاسی ایجاد کنید؟ آموزش رندرینگ در رویت لازم نیست به جای دیگری بروید. بیاموزید که چگونه با این آموزش های پر سرعت ، می توانید خروجی با کیفیت بالا و مستقیم از Revit ایجاد کنید.
نویسنده Paul F. Aubin روند ایجاد را با ایجاد یک نمای سه بعدی دقیق از یک مدل معماری موجود آغاز می کند. سپس او جاروها ، فاسیا و سایر جزئیات را اضافه می کند و نحوه استفاده از ویرایشگر مواد Revit را برای شخصی سازی سطح ها و س
زمین شناسی تاریخی از دو کلمه Historical به معنی تاریخی و Geology به معنی زمین شناسی گرفته شده است.

زمین شناسی تاریخی ، شاخه مهمی از علوم زمین شناسی است که از تاریخ تحولات و تکامل تدریجی زمین و حیات وجود در آن از ابتدای تشکیل تا به امروز بحث می‌نماید. از این رو زمین شناسی تاریخی ارتباط بسیار نزدیکی با چینه شناسی ، فسیل شناسی و ژئوکرونولوژی دارد. سیر تحولات پوسته زمین اعم از قاره‌ای و اقیانوسی ، منشا و موقیت قبلی و اولیه قاره‌ها ، زمان جدایش آنها ،
معدن چیست؟
شاید کمتر کسی بتواند معدن را به درستی تعریف کند. در بسیاری موارد در رسانه های گروهی میخوانیم و یا میشنویم که مثلا «یک معدن بزرگ مس کشف شد». واضح است که چنین مطلبی صحیح نیست، زیرا اگر به محلی معدن گفته می شود، بایستی سال ها پیش کشف شده باشد.
به طور کلی برای اینکه یک استعداد بلقوه موجود در طبیعت که به آن کانسار می گوییم به یک معدن تبدیل شود، کانسار است نه معدن. پس از پی جویی و اکتشاف کانسار و آگاهی از اینکه که کانسار در شرایط فنی و اقتصا
-----------------
دیشب فکر می کردم که موقع نوشتن دارم به یه چیز جدید فکر می کنم .. :))
رفت جلو و وسطاش بود دیدم "عیی وایی", دقیقا دارم می رسم به همونجایی که قبل از شروع کردن به این "چیزای جدید" داشتم بهش فکر می کردم :))
یکم خوشحال شدم, از این اکتشاف :)) و یکم ناراحت ... 
شاید یه تفکر کلی داشته باشم که هیچ چیز هیچ وقت خیلی دیر یا خیلی زود نیست ...
ولی واقعا, به این کلی نمی شه به قضیه نگاه کرد ... :))
حداقلش اینه که من فکر می کنم یه سری چیزا هر چه قدر هم که درست باشن , حتی اگ

جایگاه استفاده از سنگ در پروژه های ساختمانی

استفاده انسان از سنگ های ساختمانی  و تزئینی سابقه ای به قدمت اولین بناهای ساخته شده دست بشر دارد و انواع مختلف و متنوع سنگ های تزئینی به لحاظ ساختاری و مشخصات فیزیکی و شیمیایی و نیز از نظر تنوع رنگ و پارامترهای همگن نظیر مقاومت فشاری و جذب آب و مدول الاستیسیته توانسته ضمن جذب سلائق مختلف، نیاز بشر از لحاظ ماندگاری و دیرپایی و استفاده در قسمت های مختلف بنا تامین نماید. از طرفی نگاهی به سنگ و فر
با سلام خدمت دوستان. موضوع در مورد آزار های گروه های کنترل گر ذهن که با تابش مایکروویو و امواج الکترو مغناطیس و موج های RF به کنترل ذهن دیگران پرداخته و بعضی از آنها که مغز آنها مورد دستکاری و هک شدن قرار گرفته ، خود نمی دانند که مورد آزمایش این فرقه آخرالزمان جعلی قرار گرفته اند و کسانی هم می باشند که می دانند مورد حمله این فرقه قرار گرفته اند و اصلا خود اعضای فرقه کاری می کنند تا به آرامی ، فرد قربانی متوجه حضور آنها شود و رئیس فرقه با بعضی از
سلام خدمت کاربران عزیز نایاب سیتی، امروز با ترینر بازی Watch Dogs با  شما همراه هستیم !!
watch dogs از اونجایی که محبوبیت زیادی تونسته جذب کنه و از طرفی خیلی از دوستام هم همین بازی رو انجام میدن تصمیم گرفتم
ترینر بازی رو در اختیارتون قرار بدم که بتونید با لذت بیشتری بازی کنین :)))
خب خب  !
مقدمه ای کوتاه !
watch dogs به فارسی به معنای سگ های نگهبان هست.که درسال ۲۰۱۴ توسط ubisoft معرفی شده.
به سبک بازی می توان جهان باز،اکشن ، ماجراجویی و مخفی کاری بودن اشاره کنیم.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در بخش فولاد تا پایان امسال به تولید ۲۸ میلیون تن می رسیم که بر این اساس، صادرات ۶ ماهه این صنعت نیز به بیش از ۶ میلیون تن رسیده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، خداداد غریب پور گفت: با توجه به دانش داخلی و بومی سازی های صورت گرفته در بخش معدن و صنایع معدنی، این بخش در برابر تحریم ها کمتر آسیب دیده است.
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: در صنعت فولاد، از نظر دانش فن
با پایان یافتن سال 2018 ، زمان زمانی است که می توان وضعیت بخش نفت و گاز و همچنین بخش مواد شیمیایی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. بخش نفت و گاز به ویژه بازارهای نفت از اعماق رکود پس از سال 2014 بهبود یافت. از سال 2016 ، قیمت نفت از 40 دلار بهبود یافته و در سپتامبر 2018 به 67 دلار رسیده است.
بهبودی به دلیل چندین عامل اتفاق افتاد. یکی از آنها موفقیت توافق محدودیت تولید بین اوپک (سازمان کشورهای صادرکننده نفت) و کشورهای غیر اوپک است که از ابتدای نیمه اول سال 2017

عکس اول:درب غارهایشان را می‌بندند و کلیدش در کلوپ غارشناسی منطقه می‌ماند.اگر مایل به غارنوردی و غارشناسی هستید باید در کلوپ مذکور ثبت نام کنید و بعد از گذشت مراتب آموزشی نزد پیشکسوتان غارنوردی اجازه ورود بگیرید.منبع:PH:Vicente Marhuendaعکس دوم:به همت غارنوردان در کشورهای مختلف درب غارهای مهم بسته می‌شود تا از طبیعت با ارزش در مقابل افراد ناآگاه محافظت بشود.منبع:https://www.instagram.com/p/BVXoIiYjM1iعکس سوم:درب چاه غاری در بریتانیا برای محافظت توسط غارنوردان م
غرورِ کاذب، مگر غرور صادق و کاذب دارد؟ غرور یک خصلتِ اخلاقیِ بد است که هر چه هم رنگِ زرد رویش بپاشی قناری نمی‌شود. یک آقایی که با ما سرِ دعوا دارد دائما حرف از غرور کاذب و صادق می‌زد و حتی ابایی هم نداشت که بگوید: «آره من مغرورم، چون این قدر کتاب خوندم»
آقای محترم که نمی‌خواهم اسمت را ببرم چون سعی می‌کنم اسمت را حافظه‌ام پاک کنم لازم است به شما عرض کنم که امام علی(ع) در نهج البلاغه می‌فرماید: اگر غرور خوب بود خداوند به پیامبرانش می‌گفت مغرو
مسئله شادی در مدرسه
در آموزش و پرورش مدرن افزون بر مهارت های خواندن، حساب کردن و نوشتن نیازهای جدیدی در قالب کسب مهارت زیستن و حل مسئله وچگونگی رویارویی با چالش های هزاره سوم مطرح شده است پژوهش ها حاکی از آن است که فرایند تعلیم و تربیت فعال متخصص وجود شور و طرب، نیاز و جوشش، تلاش و پشتکار  و نشاط در همه ی ابعاد آن است چرا که هر گونه ارتباط و تعلیمی که بدون روح تحرک، پویایی و شادی و نشاط باشد به شکست منتهی می گردد. شادی یکی از نیازهای اساسی انسا
مجموعه زمین شناسی یکی دیگر از مجموعه هایی است که با عشق می توان آن را ادامه داد. البته علاقه در هر رشته ای بسیار مهم است اما این رشته به دلیل مشقت ها و بازار کار ضعیف آن، بیشتر پذیرای علاقمندان است.
زمین شناسی چیست؟
زمین شناسی یا ژئولوژی (Geology) از لغت یونانی Geo به معنی "زمین" و Logos به معنی "علم" یا "منطق" گرفته شده است. به عبارت دیگر زمین شناسی علم مطالعه زمین می‌باشد.
زمین شناسی علمی است که درباره   پیدایش زمین، تشکیلات ، ساختمان و مواد تشکیل ده
ضرورت توجه به سبک زندگی عالمان حوزوی
حوزه‌های علمیه شیعی دارای سرمایه‌های عظیم و بی‌نظیری به نام عالمانِ مجاهد هستند. سرمایه‌ای انسانی که می‌توان سال‌ها بر سر سفره آن نشست و بهره برد و فیض رساند. ظرفیت‌های فراوانی پیرامون این عالمان وجود دارد که تنها باید با اندیشه و تدبیر به اصطیاد و اکتشاف و فراوری آن‌ها پرداخت. آنچه تاکنون از عالمان مورد توجه و نظر حوزویان بوده است، خروجی‌ها و تولیدات علمی آن‌هاست. هرچند همین سرمایه علمی نیز به‌خ
برای یک طراحی سایت آنلاین :
روی تمامی لینک ها کلیک کنید تا ببینید درست کار می کنند یا نه ! تا باز شدن صفحه مقصد صبر کنید .
همچنین به این توجه کنید که کاربران درباره متنی که حاوی لینک است چه فکری می کنند و با کلیک روی آن انتظار دیدن چه چیزی را دارند .
پس محتویات طراحی سایت لینک مورد نظر مطابق با انتظار کاربران انجام دهید .
فرم های تماس را در طراحی سایت تکمیل کنید و دکمه ارسال را فشار دهید تا مطمئن شوید درست کار می کند .
سرعت لود طراحی سایت را برر
به گفته دانشمندان همه ما از کودکی رنگ قرمز را به عنوان علامت خطر شناخته ایم. به همین جهت می توان از رنگ قرمز برای به خاطر سپردن مسائل مهم و جزئی مانند یادگیری کلمات جدید در یک زبان خارجی و غیره استفاده کرد.از طرفی دیگر چون رنگ آبی تداعی گر آسمان، آزادی و آرامش است، ذهن انسان را بیشتر به سمت اکتشاف سوق می دهد. به همین علت، رنگ آبی موجب خلاقیت بیشتر در ذهن می شود.
روانشناسی رنگ ها:افرادی که از رنگ سیاه در وایت بردهای شیشه ای استفاده می کنند افرادی
تولید و کاربردهای وسیع لسیتین:
لسیتین یک عنصر طبیعی است که عمدتا از سویا حاصل می شود و شامل طیف وسیعی از امولسیفایرها، تثبیت کننده ها و عوامل آزاد است. لسیتین مخلوط گلیسیرید فسفولیپید ها شامل فسفاتیدیل کولین ، فسفاتیدیلینواستیل ، فسفاتیدیلسرین و فسفاتید اسید و فسفاتیدیلتانولامین می باشد.
لسیتین ها در روغن های خوراکی به عنوان فسفولیپید های طبیعی با خواص سورفاکتانت عالی و خواص نیتروژنتیک موجود هستند.
تقاضای زیادی برای لسیتین و مشتق

توضیحات فایل
علم داده و تحلیل های پیشرفته کسب و کار ppt
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت علم داده و تحلیل های پیشرفته کسب و کار در ۷۹ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت علم داده و تحلیل های پیشرفته کسب و کار ، متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۲
مروری بر مطالب
هوشمندی کسب و کار (Business Intelligence)
احساس می‌کنم بیخیال‌ترین و راحت‌ترین و بی‌دغدغه‌ترین دوران عمرم رو سپری می‌کنم. یک دختر معمولی که غم معاش نداره، پدر و مادرش و خواهران و بردرانش سالم و همه در کنارشن، درگیری عاطفی و احساسی نداره که مثل بعضی‌ها دائم نگران یا هیجان‌زده باشه یا در فراق بسوزه و گریه کنه!، همسر و فرزند نداره و هنوز درگیر مسئولیت‌های سنگین زندگی نشده، درسش رو تا اونجایی که بیسواد خطاب نشه ادامه داده و احساس سرخوردگی از این بابت نداره، به امکانات متوسط جامع
در این مرحله از یادگیری، اسباب بازی های کودکان بخش مهمی برای برانگیختن یک رشد سالم است. کودکان از طریق حس بینایی، لامسه، شنوایی بویایی و چشایی محیط اطراف را کشف می کنند. درک مشخصه های اصلی رشد کودک و مسائل و موضوعات مربوط به ایمنی شان، شما را در اتخاذ یک تصمیم آگاهانه به هنگام خرید اسباب بازی برای کودکتان توانا سازد. راهنمای انتخاب اسباب بازی مناسب برای نوزاد و نوپا را بخوانیم: 
اسباب بازی های مناسب سن نوزادان
نوزادان از تماشا کردن اسباب با
هر کس می خواهد پوستی محکم و جوان به نظر برسد ، مهم نیست که چند ساله باشید. اما می دانیم که دستیابی به آن همیشه آسان نیست. در حقیقت ، برای جلوگیری از نقض قوانین طبیعی گرانش پوست هنگام پیری ، چالش برانگیز می شود.
از جراحی لیفت گرفته تا درمان های زیبایی شناختی غیر تهاجمی مانند، هایفو، بوتاکس، پرکننده های پوستی و لیفتینگ نخ ، افراد در جستجوی اکسیر جوانی به سمت انتهای زمین می روند.
در زمان های اخیر ، مردم برای حفظ ظاهر جوان خود شروع به اکتشاف طب سنت
آمار برداری از مزارع
روش های به صرفه جمع آوری اطلاعات و داده، امری مهم برای پیشرفت نظام های کشاورزی در قاره آسیا است. سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد FAO  با در نظر گرفتن اهمیت دسترسی به اطلاعات مهم کشاورزی برای پیشرفت توسعه پایدار، از کشورهای قاره آسیا درخواست کرد تا فرآیند اصلاح و بهینه سازی روش های جمع آوری اطلاعات و داده بخش کشاورزی را سرعت بخشد.
با این روش زمینه برنامه ریزی دقیق تر و بهتر  برای بخشهای کود دهی مزارع از بوسیله و یا دامدا
اسکنر REMIX GPR

اسکنر REMIX GPR ساخت شرکت Farmet Dedektor ترکیه است.
این دستگاه دارای برد و مدار ساخت شرکت Gssi آمریکا می باشد.
با توجه به دقت در عملکرد تشخیص فلزات و قیمت مناسب نسبت به کارایی این دستگاه یکی از بهترین اسکنرهای بازار محسوب می شود.
اسکنر ریمیکس قادر است اهداف مختلف را تا عمق ۱۸ متر واقعی
بدون محدودیت نسبت به زمین و خاک منطقه شناسایی و تشخیص می دهد.
از اسکنر ریمیکس می توان در شیب های تند، تپه های باستانی و یا صخره های سنگی بدون افت عمق نفوذ اس
Hunt: Showdown، بازی جذاب چندنفره‌ی کرایتک (Crytek) که مدت زمان زیادی از معرفی آن می‌گذرد، بالاخره از حالت دسترسی زود هنگام خارج شد و نسخه‌ی ۱/۰ آن در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفت. حال به تازگی نقد‌ها و نمرات این عنوان منتشر شده است که با یکدیگر نگاهی به آن‌ها خواهیم انداخت.
Hunt: Showdown یک بازی متفاوت چندنفره است که با ترکیب عناصر بقا و مسابقات رقابتی، بازی‌بازان را در نقش شکارچی‌ قرار می‌دهد. به شهر لوئیزیانا در سال ۱۸۹۵ سفر کنید؛ مکانی
ارنست
شَکِلتون در سال 1908 با چند نفر و با پای پیاده به سمت جنوبگان (یه جایی وسط های قطب
جنوب) راهی میشه و پس از طی کردن حدود هزار و پانصد کیلومتر در دمای منفی سی تا
هشتاد درجه و درست زمانی که طبق برنامه فقط شش روز به انتهای مسیر مونده بوده
عملیات اکتشاف رو شکست خورده اعلام می کنه و به سمت خونه برمی گرده.
وقتی
دلیل این کار شَکِلتون رو ازش می پرسند میگه: "یک خَرِ زنده بهتر از یک شیر مُرده
است!" شَکِلتون توضیح میده که اگر به مسیر خودش ادامه می داده احت
کودکی خودم چگونه بود؟

شاید همه ی ما از دوران کودکی فقط 4 سال به بعد را به یاد بیاوریم و دوران قبل آن را زیاد به خاطر نداشته باشیم ولی عده ایی هم هستند که دوران قبل از 4 سالگی را به یاد دارند.

وقتی من 4 ساله بودم، بچگی خیلی جالبی داشتم،بچه بازیگوشی بودم ولی آتش پاره نبودم و بسیار آرام بودم طوری که همه من را در آغوش می کشیدند.
آن زمان پوشک مای بیبی خیلی معروف نبود و تازه شناخته شده بود و در تلوزیون آن را زیاد تبلیغ نمی کردند، مادرم من را بیشتر لاس
حقوق بشر در تفکرات مجتهد شبستری قسمت 2

در این مقالات، تأکید شده است که قرآن یک کلمه نبوی است و پیامبر
با توجه به ترجمه جهان، افشای بسیار خوبی را ارائه داده است. در این اکتشاف، که به
نظر می رسد برای روشن شدن امتیازات انسانی شبستری، در ابتدا معنای حقوق بشر را به
تصویر می کشد، در آن لحظه این ایده را از سه عنصر دینی، عرف، و سرنوشت در نظر می گیریم.
برای این منظور ما این دیدگاه را تحلیل خواهیم کرد.

مجتهد شبستری، معنی حقوق بشر شبستری، معتقد است که ح
کودکی خودم چگونه بود؟

شاید همه ی ما از دوران کودکی فقط 4 سال به بعد را به یاد بیاوریم و دوران قبل آن را زیاد به خاطر نداشته باشیم ولی عده ایی هم هستند که دوران قبل از 4 سالگی را به یاد دارند.

وقتی من 4 ساله بودم، بچگی خیلی جالبی داشتم،بچه بازیگوشی بودم ولی آتش پاره نبودم و بسیار آرام بودم طوری که همه من را در آغوش می کشیدند.
آن زمان پوشک مای بیبی خیلی معروف نبود و تازه شناخته شده بود و در تلوزیون آن را زیاد تبلیغ نمی کردند، مادرم من را بیشتر لاس
کودکی خودم چگونه بود؟

بازار جهانی مهر و موم های مکانیکی درجه حرارت بالا در CAGR ثابت در دوره پیش بینی 2019-2025 در حال رشد است. علاقه روزافزون افراد به این صنعت به این دلیل است که دلیل اصلی گسترش این بازار است.
این گزارش اطلاعاتی مهر و موم مکانیکی درجه حرارت بالا ، تجزیه و تحلیل جامع از بازار را ارائه می دهد. این منطقه اکتشاف منطقه ای از بازار جهانی مکانیکی درجه حرارت بالا دما را برای افشای چشم اندازهای کلیدی ارائه شده در نقاط مختلف جهان ارائه می دهد. این مطالعه بر اساس ن

قصر گراند پالاس و پتی پالاس پاریس

گراند پالاس و پتی پالاس، از جمله کاخ‌هایی هستند که به مناسبت میزبانی از نمایشگاه جهانی سال 1900 میلادی تأسیس شدند.
امروزه علاوه بر معماری تماشایی خود، آثار هنری متنوعی را به نمایش می‌گذارند. گراند پله (Grand Palais) در نزدیکی خیابان شانزلیزه واقع شده که یکی از معروف ترین خیابان های پاریس به حساب می‌آید. وسعت این کاخ به 77،000 متر مربع می‌رسد و یکی از زیباترین ساختمان‌های شهر پاریس به شمار می‌رود. امروزه بعضی ا
#ده_چیز_که_واقعاً_خوشحالم_میکنه:)
اول از همه بایستی بگم که بدیهیات رو نمی نویسم ؛ یعنی از خداوند ، اهل بیت (ع) ، خانواده و سلامتی و ... نمی نویسم ، با اینکه عمیق ترین خوشحالی هام رو تشکیل می دهند :)
سعی کردم تقریباً به ترتیب بنویسم : 
10) یه آهنگ پاپ که اولین بار شهریور امسال شنیدمش و معمولاً حالم رو خوب می کنه  گزینه ی 10 هست (اسمش رو نمی برم که تبلیغ لهو و لعب نشه ولی اگه خواستید خصوصی بپرسید که معرفی-ش کنم :دی). 
9) قهرمانی پرسپولیس : حقیقتاً من همچنان ا
برادرم را دیشب رساندیم به مسکن جدیدش؛ یک مجتمع خوابگاهی پر دار و درخت در شرق تهران. محله ای خلوت؛ خالی از صداهای همیشگی بوق‌بوق، با یک پارک خوب که جان می‌دهد برای قدم زدن و فکر کردن و شاید سیگاری دود کردن. خوابگاه و تمام آنچه دور و برش بود احساسی از مامن و ماوا داشت؛ شبیه احساسی که خوابگاه الزهرا در طول سال‌های دانشجویی برای من داشته است. خودم را در حالی یافتم که داشتم با لحنی مهرآمیز از خاطرات خوابگاه برای برادرم و میم و دوست‌مان که همراهم
پیش‌نوشت: از این به بعد شخصی‌نویسی‌هام بیشتر خواهد شد، لطفاً پیش از خوندن نوشته‌هام به تگ حرف‌هایی برای خودم پایین متن توجه کنید که وقت‌تون گرفته نشه. 
من کلاً به هر چیزی که قصدش را دارم، زُل نمی‌زنم. چشمم را در حوالی و حواشی‌ش می‌گردانم. من به‌طرزِ دردآوری، زجرآوری، انسان زودخسته‌شونده‌ای هستم. زود دل‌زده می‌شوم و با شتاب ده برابر گرانش به نقطه ملالِ هر پدیده یا رویدادی نزدیک می‌شوم. بیش و پیش از هر کام و التذاذی.
مدام توی فکر بودم

فرش چیست؟
قالی یا فرش نوعی گستردنی بافته شده از الیاف پنبه، پشم و در بعضی موارد ابریشم است که معمولاً برای پوشش زمین به کار می‌رود. به دست بافته پُرزدار و گره‌دار قالی گفته می‌شود. از آنجا که قالی و فرش همیشه نقش‌های زیبا بر خود داشته‌اند، امروزه به جنبه تزئینی آن نیز توجه می‌شود. از سال ۱۳۹۳ به بعد شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش جهان معرفی و این اثر ماندگار در میراث ملموس یونسکو با شماره ۰۰۳۸۳ ثبت گردید. هم‌اکنون بیش از ۱۲۰۰ کارخانه تول
آموزش مناسب مسائل جنسی به کودکان ، باعث ایجاد ارزش های مثبت شده و به فرزندان احساس منفی نمی دهد . اکثر روانشناسان در مورد چگونگی ارائه این موضوع حساس به بچه ها احتیاط می کنند زیرا یک آموزش نادرست می تواند تفسیرهای نادرستی در مورد مسائل جنسی به کودکان بدهد . در مقابل ، اگر این کار به خوبی انجام شود باعث می شود کودکان خود را همانظور که هستند بپذیرند .
برای مثال ، با توجه به اینکه فرزندان در نوجوانی ، تغییرات شدید بدن را تجربه می کنند ، اکثر آن ها
جمع آوری گیاهان دارویی در کاشان به هجده هزار تن رسید
مجید کافی زاده گفت که از آغاز سال جاری، بیش از هجده هزار تن گیاهان دارویی از پانصدوچهل هکتار از این گیاهان در شهر کاشان برداشت شده است.
کافی زاده افزود: با جمع آوری این مقدار گیاهان، صدوسی و هشت هزار تن عرقیجات گیاهی تولید شد که ارزش آنها سیصدوپنجاه میلیارد ریال میباشد.
مجید کافی زاده گفت  برداشت گیاهان دارویی موجب شده است که بیش از ۳ هزارو هشتصدوهفتاد نفر مشغول کار شوند، وی اضافه کرد: کاش
#یازده_چیز_که_واقعاً_خوشحالم_میکنه:)
اول از همه بایستی بگم که بدیهیات رو نمی نویسم ؛ یعنی از خداوند ، اهل بیت (ع) ، خانواده و سلامتی و ... نمی نویسم ، با اینکه عمیق ترین خوشحالی هام رو تشکیل می دهند :)
سعی کردم تقریباً به ترتیب بنویسم : 
۱۱) یه آهنگ پاپ که اولین بار شهریور امسال شنیدمش و معمولاً حالم رو خوب می کنه  گزینه ی ۱۱ هست (اسمش رو نمی برم که تبلیغ لهو و لعب نشه ولی اگه خواستید خصوصی بپرسید که معرفی-ش کنم :دی). 
۱۰) قهرمانی پرسپولیس : حقیقتاً من ه
کارشناسی ارشد هنرهای زیبا و طراحی (دانشگاه علوم کاربردی هانزه) 
Hanze University Groningen - MA in Fine Art and Design

قرار براین است که مجریان رسانه‌ها، هنرمندان و طراحان با کمک تکنولوژی، کارهای غیر منتظره‌ای انجام دهند. این همان چیزی است که در رشته هنر، طراحی و تکنولوژی (MADtech) دانشگاه هانزه در شهر خرونینگن تدریس می‌شود. پس از اتمام تحصیل در این رشته از شما انتظار می‌رود که فناوری‌های ترکیبی را برای به تصویر کشیدن، تفسیر و تغییر تعامل انسان با دنیایی که هم

PAO NOVATEK (NOVATEK)  اعلام کرد که LNG 1 قطب شمال ، یک شرکت تابعه ، دارای شماره مجوز SLH 16637 NR  برای بررسی زمین شناسی ، اکتشاف و تولید در منطقه پروانه زیرزمینی Bukharinskiy در شبه جزیره گیدان به ثبت رسانده است.  مجوز برای ناحیه ای که تا حدی در آبهای کم عمق خلیج های Ob و Taz در منطقه خودمختار Yamal-Nenets (YNAO) صادر شده است و تا سال 2050 این مجوز اعتبار دارد. برطبق این جواز بیان شده است که از پایه منابع در تاسیسات روانکاری گاز واقع در YNAO و منطقه آب های مجاور برای تولید LNG باید
 اتاق تاریک یکی از انواع درمان هایی است که توسط کاردرمان ارائه می شود و در واقع زیر مجموعه ای از روش های درمان حسی می باشد. این اتاق به طور ویژه جهت درمان حسی طراحی شده و فضای آن با کاهش نور به طور کامل تاریک می شود.این اتاق می تواند دارای نور، صدا، رنگ ها، اسباب بازی های نرم، عطرها و... باشد که توسط درمانگر و بنابر سطح اختلال و مشکلات حسی مراجع ارائه و تنظیم می شود. همه ی این موارد در محیطی امن فراهم می شوند که به فرد اجازه می دهد بدون خطر با محیط
....روز پر هیجانی بود از اول صبح که بیدار شدم یک شاعر به من لبخند زد، بعد هم امتحان(خوب بود اما میتونست با دقت بهتر هم شه)...
اما بیشتر از همه حوالی ساعت۵ که سما جونم با یه کوچولو(خیلی خیلی خیلی خیلی کوچیک)بی دقتی نه بهتر بگم پرت حواسی از ته دل خنداند همهههه بچه ها (بیشتر از همه یگانه و فرزانه جونم ومن که اصطلاح یک بزرگوار ترانه خطاب شدم)
بعد هم استرس امتحان فیزیک که از الان شروع شده و همش فکر میکنم از کجا دقیقا شروع کنم...هنوز به نتیجه نرسیدم...دوستا
کودکی خودم چگونه بود؟

از بین خبرها و مقالاتی که در سایت های مختلف در خصوص انواع باتری و تکنولوژی های مختلف اعم از باطری ماشین
،  باتری لیتوم یون، باتری پرنده و ... میخواندم این مقاله به نظرم جالب بود و تصمیم گرفتم این تکنولوژی که دانشمندان روسی از آن پرده برداری کردن را با شما عزیزان در میان بگذارم.
در سال گذشته دانشمندان روسی از یک باتری اتمی با عمر صد ساله رونمایی کردند. باورش سخت بود ولی در ادامه برایتان روند کار این باتری را شرح می دهم.
این باتری صد ساله قدر

⛛⛛کلمات هم خانواده به کلماتی می گویند که از یک ریشه گرفته شده باشند و حرف های اصلی آن کلمه در کلمه های هم خانواده اش پشت سر هم بیاید .و از نظر معنایی نیز کلمات بهم نزدیک باشند.

مثال سه حرف اصلی “ح ب ب” : حبّ ٬ حبیب ٬ محبوب ٬ حبیبهسه حرف اصلی “ا م ر” : امیر٬ مامور٬ امور ٬ اَمر ٬ اوامر ٬ اُمراسه حرف اصلی “ج ل ل” : جلیل ٬ مجلل ٬ تجلیل ٬ جلال ٬ جَلالهسه حرف اصلی “و ح د” : وحید ٬ واحد ٬ موحد ٬ توحید ٬ وحدانیتسه حرف اصلی “ح ق ق” : تحقیق ٬ محقق ٬ حقی
Teledyne Technology فروش ویژه ایران 
فن
آوری های موجود در تلدین شامل فن آوری های توانمد برای رشد بازارهای صنعتی است، که
نیاز به تکنولوژی پیشرفته و قابل اطمینان بالا دارند.این بازارها عبارتند از
هواوفضا ودفاع، اتوماسیون صنعتی، نظارت بر محیط زیست و کیفیت آب و هوا، طراحی و
توسعه الکترونیک، تحقیقات اقیانوس شناسی، اکتشاف و تولید نفت و گاز عمیق،
تصویربرداری پزشکی و تحقیقات پزشکی.
محصولات
ما شامل سنسورهای تصویربرداری دیجیتال، دوربین ها و سیستم های موج
زیرا دختران مجرد رابطه جنسی بهتری دارندپسرها ممکن است ادعا کنند که انحنای زنان را دوست دارند (بالاخره ، دیمیتریس نیز در یکی از اعترافات خود این را گفت) اما خبر خوب در اینجا متوقف نمی شود. من کامل ترین مقاله را در yourtango.com پیدا کردم که به تحلیل دلایل بهتر بودن دختران آبدار و کرکی در رابطه جنسی می پردازد. بنابراین ، پسران این سرزمین ، اگر به ما گوش فرا دهید ، اکنون هشت دلیل خوب برای قرار دادن یک زن با اندازه واقعی در رختخواب خود دارید.آنها به طور غ
بوسیله دیدن می رسد هواوی با معرفی تند ترین خوشه ی آموزش هوش مصنوعی جهان و برنامه ریزی بخاطر سرمایه گذاری ۱/۵ میلیارد دلاری بخاطر استخدام ترقی دهندگان کند افزار، عزیمت ورودی قدرتمند بوسیله بازار رایانش ابری را دارد.ظرفیت تنخواه گذاری متاخر غول فناوری چینی بی آرامی رده با رقبایی چون علی بابا، تنسنت، آمازون، گوگل، مایکروسافت و دیگر مشارکت های آمریکایی حوزه ی ابری قرار می گیرد. هواوی بزرگ ترین تأمین کننده ی تجهیزات مخابراتی دنیا و دومین تو
کتاب تو همانی که می‌اندیشی 
دانلود PDF کتاب تو همانی که می‌اندیشی
تنها سایت ارائه دهنده ی فایل پی دی اف PDF کتاب غلبه بر عزت zwnj;نفس پایین با CBT (درمان شناختی - رفتاری) توجه : این فایل بر روی تمامی گوشی ها و سیستم های کامپیوتری به صورت نامحدود قابل اجرا می باشد . توجه : از مجموعه ی بی نظیر محصولات دیگر ما نیز دیدن نمایید PDF کتاب تو همانی ...
دریافت فایل
دانلود کتاب تو همان هستی که می اندیشی - جیمز آلن - کتابراه https://www.ketabrah.ir › روانشناسی › خودسازی کتاب ت
کارشناسی ارشد هنرهای زیبا و طراحی (دانشگاه علوم کاربردی هانزه) 
Hanze University Groningen - MA in Fine Art and Design

قرار براین است که مجریان رسانه‌ها، هنرمندان و طراحان با کمک تکنولوژی، کارهای غیر منتظره‌ای انجام دهند. این همان چیزی است که در رشته هنر، طراحی و تکنولوژی (MADtech) دانشگاه هانزه در شهر خرونینگن تدریس می‌شود. پس از اتمام تحصیل در این رشته از شما انتظار می‌رود که فناوری‌های ترکیبی را برای به تصویر کشیدن، تفسیر و تغییر تعامل انسان با دنیایی که هم
استاد سینما ، تبدیل شدن به یک تحلیلگر Shazam! آلمانیو سارکو ، AIC ، معتقد به ارزش تجربه دستی است. در پاییز گذشته ، ساروک دانشجویان خود را برای بازدید از RED STUDIOS در هالیوود ترتیب داد ، که مراحل صدا و تجهیزات تولید تلویزیون آن را اجاره می کند. در صنعت سرگرمی ، RED شاید برای 8 سؤالی که تیم پذیرش SGU اغلب آنها را می شنود دوربین هایش بیشتر شناخته شده باشد - Rambo Last Blood ، دیروز ، Maleficent: Mistress of Evil و Laundromat پرداختن به بزرگترین چالش های محققان بالاتر فقط برخی از فیلمه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باربی و حمل اثیه در بارکو ی اصفهان